Litvínov  31. júla 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA/AP-Petr David Josek)

Stále hrajúca legenda českého aj svetového hokeja Jaromír Jágr ako súčasť prípravy na novú sezónu absolvoval utorňajší zápas svojho Kladna na ľade Litvínova. Triumf domácej Vervy 5:4 po predĺžení sledovalo viac6 ako 2500 divákov, hráči oboch tímov si podporu z tribún užívali. Vrátane slávnej “šesťdesiatosemičky”. Reportáž o tom priniesol český portál iDnes.cz

Na snímke Jaromír Jágr

Jágr v utorok podvečer zaznamenal gól a asistenciu, v závere stretnutia sa v priestore trestnej lavice ochotne fotil s predškolákmi. A tiež s čiernovlasou asistentkou vedenia organizácie. “Je to pre mňa životný zážitok. Povedal mi, že som až príliš pekná na to, že fandím Litvínovu,” prezradila Renáta Hlaváčová, z ktorej kancelárie vedú dvere k riaditeľovi a trénerovi klubu Jiřímu Šlégrovi.

Hviezdny hokejista priznal, že prípravné zápasy sú pre neho najlepšou cestou, ako zhodiť prebytočné kilogramy. “Práve preto som sa nechal v závere vylúčiť, aby som uspokojil aj divákov pri trestnej lavici,” zasmial sa majiteľ aj hráč Kladna Jaromír Jágr.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj