Bratislava 10. septembra 2019 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)

Ivanna Bagová, ktorú máte možnosť poznať ako prvú víťazku Hlasu Česko Slovenska, prichádza v týchto dňoch s novinkou “Ja stále viem”, ktorú vydáva pod novým umeleckým menom IVANNA

Na snímke Ivanna Bagová

Po náročnom lete, počas ktorého sa zotavovala z hrozivej autonehody spôsobenej jej vtedajším priateľom sa vracia na hudobnú scénu plná energie a odhodlania začať odznova. Zmenila si umelecké meno a tiež aj spolupracujúci team. Autorom a producentom skladby sa stal Juraj Matyinko zo skupiny Maduar, ktorý má na konte niekoľko česko slovenských #1 hitov, aranžmány a postprodukciu mal na starosti úspešný mladý producent Marek Vozár. Pri videoklipe sa zase vrátila k osvedčenej spolupráci so svojím bývalým spolužiakom z konzervatória Tadeášom Dadíkom.

Výsledkom je podmanivá balada, ktorá dáva vyniknúť Ivanniným vokálnym kvalitám a dokazuje, že prvý ročník Hlasu vyhrala absolútne zaslúžene. Na mieru šitý text je navyše jej úprimnou spoveďou, pomocou ktorej sa vyrovnáva s ťažkým obdobím, ktorým si v živote musí občas prejsť každý z nás. Zároveň je však dostatočne silná ísť ďalej s pozitívnou vierou, že to všetko zvládne.

Novinka “Ja stále viem” už má za sebou premiéru v markízáckom Teleráne a jej koncertná verzia odznela aj na turné skupiny Maduar (Ivanna je ich špeciálnym hosťom), kde sa stretla s fantastickým ohlasom a diváci ju dokonca odmenili aj niekoľkominútovou “standing ovation”.

Pevne veríme, že rovnako sa bude páčiť aj vám. Vychutnajte si jeden z najlepších česko slovenských hlasov súčasnosti v plnej paráde.

[embedded content]

Redakciu informoval M&M Brothers Team

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj