Infantino: Sú to najlepšie majstrovstvá sveta v histórii!

Moskva 14. júla 2018 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP/dpa-Martin Schutt)
 

Sú to najlepšie majstrovstvá sveta v histórii, rád by som poďakoval všetkým, ktorí sa podieľali na príprave tohoto turnaja, vyhlásil  šéf FIFA.

Na snímke prezident FIFA Gianni Infantino

Prezident Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) Gianni Infantino uviedol, že majstrovstvá sveta v roku 2018 v Rusku sú najlepšie v histórii turnaja.
Futbalové majstrovstvá sveta sa konajú v 11 mestách Ruska od 14. júna do 15. júla. Finále turnaja medzi tímami Francúzska a Chorvátska sa uskutoční 15. júla v Moskve.
„Neuveriteľné, úžasné majstrovstvá sveta. Od samého začiatku turnaja sa tu stretávame s neuveriteľnými emóciami a za dva dni príde vrchol všetkého. Posledných pár rokov som hovoril, že majstrovstvá sveta v roku 2018 budú najlepšie za celú dobu. Teraz to môžem znovu povedať a to s presvedčením, že sú to naozaj najlepšie majstrovstvá sveta v histórii. Chcel by som poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na príprave turnaja,” uviedol Infantino na tlačovej konferencii.
„Ďakujem ruskému ľudu, celému Rusku. Ďakujem vláde, prezidentovi Vladimírovi Putinovi, miestnemu organizačnému výboru, Ruskému futbalovému zväzu. Všetkým tým, ktorí v tejto krajine zaistili organizáciu majstrovstiev sveta, tie najlepšie za celú dobu. Srdce, úsmevy majstrovstiev sveta, dobrovoľníci a tisíce ľudí, ktorí pracovali na organizácii turnaja,” dodal Infantino.

Príspevok Infantino: Sú to najlepšie majstrovstvá sveta v histórii! zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)