Miláno 21. februára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Antonio Calanni)
 
Argentínsky futbalový útočník Mauro Icardi v ostatných dueloch talianskeho Interu Miláno absentoval na súpiske mužstva – oficiálne pre problémy s kolenom

Na snímke Mauro Icardi

Účastník Serie A podrobne preskúmal zdravotný stav 26-ročného rodáka z Rosaria a v stredu publikoval lekársku správu, podľa ktorej neutrpel žiadnu zdravotnú indispozíciu. Atmosféra okolo Icardiho je v ostatných týždňoch poriadne napätá. Nedávno ho v tíme zbavili funkcie kapitána a kanonier údajne zle znášal toto rozhodnutie trénera Luciana Spallettiho. Icardiho budúcnosť v Interi je tak čoraz otáznejšia a je možné, že po skončení aktuálnej sezóny z klubu odíde. “Mauro Icardi sa sťažoval na bolesti v kolene, a tak podstúpil vyšetrenia na našej klinike. Magnetická rezonancia však nepreukázala žiadne dôležité odlišnosti oproti výsledkom vyšetrenia, ktoré sa uskutočnilo pred začiatkom tejto sezóny,” uvádza sa v oficiálnom komuniké milánskeho klubu.
 
Príspevok Icardi mal predstierať zranenie, podľa vyhlásenia Interu nemal žiadne problémy s kolenom zobrazený najskôr Hlavné správy.