So Samanthou Jaquelinet randil ešte stále len 20-ročný futbalista niekoľko rokov a počas ich vzťahu sa im narodila aj dcérka. Po príchode do Anglicka sa však francúzskemu útočníkovi otvorili nové možnosti a začalo sa okolo neho motať aj niekoľko záujemkýň, hoci bol v tom čase zadaný.

Martial však podľahol hviezde reality šou Melanie Da Cruz a keď Samantha prišla na to, že ju 58-miliónová posila „Červených diablov“ podvádza, futbalistovi nedokázala odpustiť a rozišla sa s ním. Samozrejme, ich spoločnú dcéru zobrala do svojej opatery. Ak si však myslela, že na všetko len tak rýchlo zabudne, mýlila sa. Melanie začala robiť svojej predchodkyni peklo zo života.


Anthony Martial už randí s Melanie Da Cruz.
Foto: Instagram Melanie Da Cruz

„Je pravda, že keď som sa prvýkrát dozvedela o afére, neudržala som si nervy a nakydala som na oboch. Nebudem sa za to ospravedlňovať, veď prečo by aj? Cítila som sa zranená a naštvaná,“ prezradila matka Martialovej dcéry. Následne sa snažila s celou situáciou vyrovnať a nerobiť ďalšie drámy, no situácia sa vyvinula opačne.

Melanie zašla priďaleko, keď zverejnila adresu jej bývalej sokyne. Tá dokonca nechce svoju dcéru púšťať k Martialovi, keď má francúzsky útočník po svojom boku novú priateľku. „Mohla ma nechať na pokoji, pretože môj život sa netočí okolo nich. Jednoducho mala Anthonyho podporovať a správať sa milo k mojej dcére, keď tam bola na návšteve, ale to sa nedialo,“ vyliala si srdce pre The Sun nešťastná expriateľka futbalovej hviezdy.


Anthony Martial sa s novou priateľkou ukazuje už aj na verejnosti. 
Foto: profimedia.sk

Na záver si neodpustila štipľavú poznámku, ktorou dala jasne najavo, čo si o novej priateľke Martiala myslí. „Nikdy nebudeme kamarátky, o mne a mojej dcére vedela všetko. Anthonyho poznala už predtým, pretože vyrastali spolu v rovnakej parížskej štvrti, ale nikdy sa o neho nezaujímala, keď bol tínedžer a bol dobrý vo futbale. Teraz má peniaze a pozornosť a zrazu jej je dobrý,“ dodala Samantha.