Košice 11. mája 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR-Henrich Mišovič)

Slovenský hokejový útočník Libor Hudáček nenastúpia ani na druhý zápas A-skupiny MS v Košiciach v sobotu proti Fínsku (20.15 h), no po chorobe je už takmer v poriadku. Proti “Suomi” sa do bránky postaví Marek Čiliak

Na snímke brankár Slovenska Marek Čiliak

Hudáček absolvoval sobotňajšie dopoludňajšie rozkorčuľovanie spolu s hráčmi, ktorí nenastúpili v prvom zápase. Okrem neho trénovali ešte útočník Dávid Bondra, brankári Marek Čiliak a Denis Godla, doplnil ich Dávid Buc. “Vyspal som sa, je to oveľa lepšie,” oznámil Hudáček. Po dohode s lekárom Jánom Grauzelom a trénermi však na druhý zápas ešte nenastúpi. “Stále je to tak, že by som možno odohral naplno jednu tretinu. Na úplnú záťaž to ešte nie je, ale cítim to tak, že na tretí zápas by to už mohlo byť ideálne.”

V bránke dostane priestor Marek Čiliak, súpiska slovenského tímu je zatiaľ bez zmien. “Zatiaľ sme nikoho nedopísali,” uviedol asistent trénera Andrej Podkonický. Realizačný tím si tak nechal stále k dispozícii jedno miesto pre brankára a dve pre korčuliarov.

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Zdroj