Dá sa vôbec nemilovať Rihannu? Len čerstvo 29-ročná hviezda najväčšieho formátu, nás pravidelne presvedčia o tom, že módu miluje a tá na oplátku miluje ju. Odhliadnuc od faktu, že nová kolekcia Fenty v kolaborácii so značkou Puma nie je zrovna náš šialok kávy, teda čo sa týka topánok na podpätku. Najnovšie nám ale všetkým vytrie zrak skvelou sériou fotografií pre marcové vydanie obľúbeného PAPER Magazine, na ktorom si pre seba uchmatla taktiež aj titulnú stranu. 

 

Bláznivé účesy a outfity poskladané z hriešne drahých kúskov od značiek, ako napríklad Chanel, Dior, Acne Studios či Maison Margiela. Priblížne takto by mohla znieť veľmi stručná charakteristika snímkov situovaných pod textom, ktoré sú zásluhou skúseného fotografa menom Sebastian Faena. Rihanna si v prostredí nákupného centra vyskúšala viacero vzhľadov, spomedzi ktorých sa nám najviac páči azda ten najzvláštnejší, čiže s účesom pripomínajúcim zlatú éru punku. Naša milovaná princezná z Barbadosu vyzerá fantasticky takmer vždy, všade a vo všetkym, čo sa nám opäť raz len potvrdí. Nebudeme vás už ale zbytočne naťahovať ďalšími, v danom prípade  zbytočnými slovami. Nech sa páči… 

 

Vyššie spomínaná titulná strana PAPER Magazine.  

 

 

Zobraziť galériu 12 galeria

 

Pokiaľ sa o módne dianie zaujímaš aj trochu bližšie, tak určite nezabudni navštíviť ani našu stránku Móda Refresher, ktorá ti poskytne vždy len tie najzaujímavejšie a najhorúcejšie informácie z módneho sveta, ďakujeme vám za podporu!