Hrdinovia umierajú dlhšie. Záver novej série Hry o tróny má byť dlhý ako film

Niektoré diely budú mať štandardnú dĺžku, ale posledná epizóda bude mať dĺžku celovečerného filmu. Televízia HBO roztrpčila niektorých divákov, keď oznámila, že posledné dve série Hry o tróny budú kratšie, čo sa týka počtu epizód, píšu Lidovky.cz.

​Namiesto desiatich epizód, ich siedma séria má len sedem epizód a ôsma, posledná séria, má mať dielov len šesť. Fanúšikov ale podľa všetkého bude čakať poriadne dramatické a dlhé finále.

Televízia HBO vo štvrtok oznámila, že predposledný diel siedmej série bude mať 71 minút a ten posledný 81, čo už je dĺžka celovečerného filmu. Prvé tri epizódy budú mať štandardne po 59 minútach a štvrtá len 50.

Finále šiestej série malo minút 68 a prinieslo viacero úplne šokujúcich vecí a smrť niekoľkých, pre dej významných, postáv. Vzhľadom k tomu, že posledné dve epizódy siedmej série sú ešte dlhšie, pravdepodobne sa budú scenáristi snažiť výbušné finále šiestej série prekonať.

Seriál už stihol predbehnúť aj knižnú predlohu, hoci jej autor George R. R. Martin dajne povedal autorom seriálu aj scenára Danielovi B. Weissovi a Davidovi Benioffovi, ako by dej mal skončiť.

Premiéra siedmej série seriálu je naplánovaná na 16. júla na americkej televízii HBO.

ZDROJ >>

Komentujte :)