Hráč anglického veľkoklubu na smiech, prešprintoval ho aj 39-ročný rozhodca

Manchester 10. novembra 2017 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)

Stredopoliar Manchestru United Jesse Lingard  sa stal v Anglicku terčom posmeškov, keď počas pozápasovej videoanalýzy duelu s FC Chelsea vysvitlo, že počas jednej z útočných akcií “červených diablov” bol pomalší ako hlavný rozhodca zápasu, 39-ročný Anndrew Taylor.
Ilustračné foto

Tréner José Mourinho nebol spokojný s výkonom svojho tímu v dôležitom zápase Premier League, keď United podľahli konkurenčnej Chealse 0:1. Bude pravdepodobne riešiť aj výkony a nasadenie jednotlivcom. Z viacerých záberov je zrejmé, že niektorí jeho zverenci nehrali na hranici svojich možností. Dokazuje to aj video šprintu Jesseho Lingarda, v ktorom bol pomalší ako rozhodca, informuje portál Lidovky.cz.
Okrem trénera ho pod čiernu zem zniesli aj fanúšikovia na sociálnych sieťach, kde sa stal anglický ofenzívny záložník terčom posmechu. United sa v závere duelu snažili o vyrovnanie nepriaznivého výsledku, lenže v útoku prepadli a domáci išli zásluhou Williana do brejku. Lingard bol jedným z hráčov v červenom, ktorý sa vydal vypomôcť rozhodenej obrane, ale následne bežecky nestačil.

Hlavné Správy

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.