Bratislava 20. júla 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-Efrem Lukatsky)

Dnes sa  vyberú do ulíc homosexuáli, ich podporovatelia a tí, ktorí výstredným spôsobom budú demonštrovať  “za práva LGBTI komunity”, Ich pochody sú však zbytočné. Na Slovensku totiž majú homosexuáli všetky práva garantované. LGBTI aktivisti by sa skôr mali orientovať na krajiny moslimského sveta, kde sú homosexuáli skutočne silne perzekvovaní

Ilustračné foto

Deviaty ročník festivalu Dúhový PRIDE Bratislava sa uskutoční už dnes 20. júla. LGBTI aktivisti ním údajne bojujú za práva tejto komunity.

Na začiatok na Slovensku požadujú prijatie registrovaných partnerstiev pre homosexuálov. Ako však vidíme v západných krajinách, ich požiadavky sa budú čím ďalej tým viac stupňovať.

Ich problémom je však to, že za právo vydávajú aj to, čo právom v skutočnosti nie je. V žiadnych medzinárodnych dohovoroch pre ľudské práva totiž neexistuje právo na registrované partnerstvo, manželstvo, ani adopcie detí pre homosexuálov.

Deti sa rodia len zo vzťahu muža a ženy a preto je logické, že manželský zväzok medzi mužom a ženou je pre spoločnosť jedinečný a nemožno ho nahrádzať žiadnymi inými kombináciami.

Na Slovensku však majú homosexuáli všetky práva garantované. Nikto ich nemôže diskriminovať v práci, ani v súkromnom živote. Môžu si doma za zatvorenými dverami robiť, čo len chcú a nikto ich za to nemôže perzekvovať. Na dúhovom pochode teda budú žiadať nadpráva.

Iná situácia je však v krajinách moslimského sveta. Takmer vo všetkých islamských krajinách (až na pár výnimiek) sú homosexuáli za svoju sexuálnu orientáciu trestaní. Niekde im hrozí trest na dlhoročné väzenie, v krajinách ako Irán a Saudská Arábia dokonca homosexuáli dostávajú trest smrti ukameňovaním, alebo zhodením z vysokej budovy.

A presne tam by sa mali naši LGBTI aktivisti realizovať. Nie na Slovensku, kde im vadí aj to, keď sa čo i len niekto na homosexuála krivo pozrie, ale v moslimských krajinách, kde sú homosexuáli reálne zabíjaní a väznení.

Ďalším paradoxom je to, že LGBTI aktivisti sa často angažujú aj v takzvanom vítaní imigrantov z moslimských krajín. Práve týmto konaním reálne zhoršujú situáciu homosexuálov v Európe. Ľudia z týchto krajín si totiž so sebou prinášajú do Európy aj svoju mentalitu a zvyky. Jedného dňa sa reálne môže stať, že moci v niektorých Európskych krajinách sa môžu ujať práve islamskí radikáli a pre LGBTI komunitu to nebude znamenať nič dobré.

Samuel Gdovin

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj