Žilina 2. júla 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR-Erika Ďurčová)

Slovenský futbalista Jakub Holúbek nebude pokračovať vo fortunaligovom MŠK Žilina

Na snímke Jakub Holúbek

Pôsobenie ukončil po troch rokoch, počas ktorých odohral 74 zápasov s bilanciou 10 gólov a 13 asistencií. Po vypršaní kontraktu sa rozhodol nepodpísať nový.

“Pôsobenie v Žiline bolo pre mňa také rôzne. Začiatok bol turbulentný, hneď som dostal pozvánku do reprezentácie Slovenska, prišlo veľa pozitívnych zmien. Hneď v prvom zápase som síce strelil gól proti Trenčínu, no zároveň som sa zranil a dával som sa dokopy s členkom. Hneď v úvodnej sezóne sme získali titul, pre mňa tretí za sebou, čo bolo neskutočné, krásne. Znova som sa však po plnohodnotnom návrate na trávnik zranil. To ma vždy v Žiline pribrzdilo, v najlepšej forme prišlo zranenie. Niektorí ľudia to tak vnímali, že som toho príliš neodohral, no nevyhli sa mi drobné zranenia, čo bol dôvod,” povedal 28-ročný bývalý stredopoliar AS Trenčín na oficiálnej stránke žilinského klubu.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj