Štrasburg 23. februára 2018 (HSP/Foto: Screenshot video Facebook)
 
Jaroslav Paška, poslanec NR SR za SNS, na svojom facebookovom profile uverejnil video  s vyjadreniami holandského europoslanca na januárovej schôdzi Európskeho parlamentu v Štrasburgu, počas ktorej Marcel de Graaff obvinil komisiu s napomáhania islamizácie EÚ

Na snímke Marcel de Graaff

“Pán prezident, dovoľte mi uviesť scenár, ktorý nie je v bielej knihe pána Junckera.
Ak bude EÚ pokračovať v súčasnom kurze, budúcnosť Európy bude islamská. To je cieľom islamského sveta a tiež cieľom elít EÚ. Je to zameranie otvorenej hraničnej politiky a cieľ tejto zločinnej masovej imigrácie.
Samozrejme, existujú obete zneužívania, vrážd a znásilnenia. To je cena, ktorú treba zaplatiť za vyhubenie národných identít. To je úmyselná politika Európskej únie.
Na ceste k európskemu kalifátu stojí len jedna prekážka a tou sú národne cítiaci občania, ktorí volia národné politické strany.
Európska únia vyhlásila tieto strany za svojich nepriateľov a najväčšiu hrozbu. V EÚ sa pravidlá zákona nevzťahujú na patriotov. Sú homo sacer (osoba, ktorá je vylúčená zo spoločnosti a môže byť kýmkoľvek usmrtená).
Budúcnosťou Európy je kalifát, pokiaľ občania nepovstanú a nebudú si brániť svoju kultúru a identitu,” dodáva holandský europoslanec Marcel de Graaff na záver svojho prejavu.
 

 
Príspevok Holandský europoslanec de Graaff tvrdo: Obete zneužívania, vrážd a znásilnenia sú cenou za vyhubenie národných identít – úmyselnej politiky EÚ zobrazený najskôr Hlavné správy.