Bratislava 29. augusta 2017 (HSP/Foto:OĽaNO)

Hnutie OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) sa ostro ohradzuje proti spôsobu, akým Robert Fico zneužil oslavy SNP na politické účely a hádzanie špiny na opozíciu, a to dokonca v priamom prenose verejnoprávnej televízie. Robert Fico bezcharakterne počas osláv zaútočil na hnutie OĽANO, hoci nikto z poslancov, ktorí prišli pietne klásť vence a uctili si tak pamiatku hrdinov a obetí, podujatie nerušil.
Na snímke poslanci za hnutie OĽaNO

Robert Fico hovoril o potrebe spájania, no zároveň ani na takejto dôstojnej oslave národného významu neprestáva vyvolávať hádky a vnášať nenávisť a rozdelenie do spoločnosti útokmi na opozičnú politickú stranu.
Na snímke poslanci za hnutie OĽaNO
Hnutie OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) žiadnym spôsobom neorganizovalo protestné prejavy v Banskej Bystrici. Ľudia, ktorí na oslavy prišli, pravdepodobne nie sú spokojní so spôsobom, akým vládna koalícia spravuje Slovensko a dávali to Andrejovi Dankovi a Robertovi Ficovi najavo. Nie je to však vina ľudí, ale v prvom rade vládnej koalície, ktorej neustále hádky a nestabilita oslabujú Slovensko.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.