Los Angeles 14. apríla 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-John Shearer)

Americkí herci Jennifer Garnerová a Ben Affleck vo štvrtok v Los Angeles podali naraz žiadosti o ukončenie svojho manželstva. O svoje tri deti sa chcú naďalej starať spoločne, citovala tlačová agentúra AP celebritnú webovú stránku TMZ

Obaja podali svoju žiadosť bez obhajcu a jej text bol prakticky totožný. Žiaden z nich v nej neuviedol dátum, kedy sa rozišli.

Na archívnej snímke manželia Jennifer Garnerová a Ben Affleck

Pár oznámil svoj rozchod v júni 2015 po 10 rokoch manželstva. Vtedy uviedli, že sa budú naďalej spoločne starať o svoje tri deti vo vek od päť do ll rokov a nebudú sa ďalej vyjadrovať ku svojmu rozchodu. Pár má dve dcéry a syna. Dievčatá majú teraz 10 a sedem rokov a syn štyri roky.

Affleck minulý mesiac oznámil, že nedávno dokončil protialkoholické liečenie.

Podľa TMZ herci rokujú o finančnom vyrovnaní. Ich rozvod by mohol byť ukončený do šiestich mesiacov.

Herci sa stretli v roku 2003 pri nakrúcaní filmu Daredevil: Obhajca nevinných, v ktorom si zahrali superhrdinov.

Affleck nakrútil množstvo filmov, jeho kariéru odštartovali filmy ako Armageddon (1998), Zamilovaný Shakespeare (1998) alebo Živelná pohroma (1998). Medzi jeho najnovšie filmy patrí Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti (2016) či Live by Night (Pod rúškom noci, 2016), v oboch stvárnil titulnú postavu.

Aj Jennifer Garnerová má bohatú filmografiu. Diváci si ju môžu pamätať napríklad z filmov Všetky moje ex (2009) či rodinného Deväť životov pána Fúzika (2016).

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.