Londýn 13. mája 2019 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-Alastair Grant)

Belgický futbalový reprezentant Eden Hazard uviedol, že už učinil rozhodnutie týkajúce sa jeho budúcnosti a oznámil ho aj zástupcom aktuálneho zamestnávateľa – anglického klubu FC Chelsea. Zatiaľ ho však neplánuje uverejniť

Na snímke belgický útočník Chelsea Eden Hazard

Dvadsaťosemročný ofenzívny záložník má na Stamford Bridge kontrakt platný do konca budúcej sezóny. Už niekoľko mesiacov sa však v médiách píše o tom, že sa v lete presunie do španielskeho Realu Madrid. “Rozhodol som sa, ale nie je to iba o mne,” povedal Hazard po nedeľňajšom zápase na ihrisku Leicestru City (0:0). Na otázku, či sa v otázke jeho budúcnosti viac vyjasní po finále Európskej ligy (29. mája v Baku, pozn.) s Arsenalom Londýn, Hazard odpovedal: “Myslím si, že áno.”

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Zdroj