Bratislava 13. decembra 2019 (HSP/Foto:HSP)

Po tom, čo zrejme pod nátlakom niektorých médií vydala Slovenská akadémia stanovisko dištancujúce sa od Blahových vyjadrení na sociálnych sieťach a vyzvala k jeho prehodnoteniu členstva v nej, sa smelo pustil do Blahu aj kaviarenský lev Michal Havran

Na snímke Michal Havran

Predsedníctvo SAV pred pár dňami označilo Blahove statusy za dehonestujúce a pre SAV neprijateľné.

Pokus umlčať poslanca najnovšie predviedol aj slniečkarsky intelektuál Michal Havran vo svojom komentári na denníku SME.

Vo svojom komentári v úvode píše:

„Ale si im naložil, čo? Kurvám liberálnym, slniečkárskym buzerantom, protislovenským prostitútkam, sopliakom prokurátorom! Potľapkáte sa v bufete pri treske, poviete si, aspoň niekto to vykričí na plnú hubu. Náš Ľuboš, Potkan kráľ, ako sa on vyzná! Prezidentka je suka, čo velebí homošov. A prokurátor, čo si to vôbec dovoľuje obviniť trojnásobného premiéra? To nič, že o Rómoch hovorí ako posledný paholok Zase si nám to naložil, Ľuboško, a určite sa tešíš, myslíš si, že to je akési hrdinstvo. Lenže to, čo roky predvádzaš, je nemravná póza. Z klamstiev o všetkých možných ľuďoch si si vytvoril svet, ale v ňom ťa obdivujú iba tí, ktorým dáva životnú energiu zloba“, vylial zo seba spomínanú zlobu autor komentára Michal Havran.

A pridal ďalšie invektívy, podľa ktorých si Blaha myslí, že každý, kto s nim nesúhlasí, je členom nejakej mimovládky. A všetky mimovládky sú Sorosovými milenkami a podľa jeho „chorého marketingu“ pracujú na zničení republiky.

„Viem presne, čo by si robil v Krasnodare v roku 1920 na dvore boľševikmi vyrabovanej školy. Odsúdeným by si čítal rozsudky dlhé ako tvoje trápne statusy. Viem, čo by si robil na Sibíri v 20. a 30. rokoch, čo v 50. rokoch v Československu“, nechal sa uniesť Havran, ktorý tieto slová mal adresovať skôr prokurátorovi Honzovi ako Blahovi.

Havran ďalej obviňuje Blahu, že lieta súkromnými lietadlami a kašle na Rómov: „Ty, poslanec krajiny, z ktorej za vás ušlo 300 tisíc mladých ľudí.“

„Uveril si v primitívny jazyk, v permanentný konflikt s dvoma tretinami spoločnosti. Po Bratislave chodíš zamaskovaný, lebo sa bojíš a veľmi dobre vieš prečo“, projektuje svoje túžby Havran a pokračuje:

„Tvojím nepriateľom, poslanec Blaha, nie sú ľudia, ktorým na Slovensku záleží, ktorí sa sem vrátili a investujú tu a vytvárajú pracovné miesta. Tvojím nepriateľom sú rozbite rómske osady, ktoré ste mohli stotisickrát zbúrať a dať rómskym deťom šancu na dôstojny život. Tvojím nepriateľom, nie je nejaký liberálny hmyz, ktorému podobne ako tesne pred začatím občianskej vojny v Rwande, odobrali ľudské črty.“

Podľa Havrana je Blaha v občianskej vojne s väčšinou Slovenska a nemá talent na písanie, lebo vypisuje len trápnosti. „Post poslanca ťa neoprávňuje písať jazykom stoky a zalievať nás každodenne tonami tvojich halucinácií. Pretože čokoľvek si myslíš, je nám to jedno, nikoho sa to v skutočnosti nedotýka, iba ty, chudáčik, počítaš lajky,  reaguje Havran na Blahove statusy ktoré sa ho vraj nijak nedotýkajú.

„Verím že byť hviezdou kanálov ti dáva pocit zmysluplného života, nepíšem ti to preto, aby si s tým prestal. Píšem ti to preto, aby si si uvedomil, že príde deň keď nebudeš poslancom a možno si budeš hľadať prácu. Mysli na to, že mnohí si tvoje výroky budú pamätať a podľa toho sa k tebe budú správať“, vyhráža sa na záver zničeným kariérnym rastom Blahovi Havran.

Pavol Novák

Sme pod neustálym tlakom
Mnohým kruhom nevyhovuje existencia Hlavných správ
Podporte jediné väčšie nezávislé médium na Slovensku

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj