Hasiči našli v zhorenom vozidle pri Zubnom mŕtve telo

Zubné 11. februára 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP)

Mŕtve telo zatiaľ nestotožnenej osoby neznámeho pohlavia našli sninskí hasiči v zhorenom aute Škoda Felicia v piatok 10. februára po 21.00 h na štátnej ceste pri obci Zubné v okrese Humenné

Hovorca Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Boris Chmel pre TASR uviedol, že zasahujúci záchranári už len mohli skonštatovať u osoby smrť v dôsledku uhorenia.

Ilustračné fotoIlustračné foto

Prešovský krajský policajný hovorca Daniel Džobanik konkretizoval, že za doposiaľ presne nezistených skutočností došlo k požiaru a zhoreniu osobného motorového vozidla. Po jeho uhasení hasiči našli na sedadle vodiča zhoreného telo. “Povereným príslušníkom Policajného zboru bola nariadená súdna pitva a telo nebohého na mieste prevzala pohrebná služba a do vykonania pitvy bude uložené v chladiarenskom zariadení v areáli Nemocnice A. Leňa v Humennom na oddelení patológie,” uviedol Džobanik.

Policajti z Obvodného oddelenia Policajného zboru v Koškovciach začali trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Na mieste činu vykonali obhliadku.

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.