Harabin znovu šokoval svojich neprajníkov na ich vlastnej pôde. V ankete Plus jeden deň preválcoval všetkých protikandidátov, za prezidenta by ho volilo 52% čitateľov

Bratislava 18. mája 2018 (HSP/Foto:Screenshot:YouTube)
 
Hoci sudca Najvyššieho súdu Štefan Harabin ešte stále oficiálne neoznámil, či kandidovať bude, zdá sa že počet jeho fanúšikov rastie a to aj v médiách, ktoré mu nie sú práve naklonené.

Na snímke Štefan Harabin

Veď len od Plus jeden deň vysúdil za článok „Harabin chráni vrahov“ pol milióna korún (16 600 Eur) a za nepravdivé tvrdenia, ktoré  o ňom pravidelne publikujú v Plus 7 dní, 31 467 Eur. O tom, že prekvapivo zvíťazil aj v ankete, ktorú pred pol rokom usporiadal týždenník Plus 7 dní, sme písali TU.
V ankete ktorú Plus jeden deň usporiadal potom, čo súčasný prezident Kiska oznámil že kandidovať nebude, bola nasledovná otázka: Vybrali by ste si z týchto kandidátov na prezidenta?

Výsledky ankety Plus jeden deň

Medzi kandidátmi, za ktorých ste mohli hlasovať boli politológ a pedagóg Eduard Chmelár, bezpečnostný analytik Juraj Zábojník, podpredsedníčka Progresívneho Slovenska Zuzana Čaputová, bývalý člen SaS Robert Mistrík, programový manažér Radovan Znášik, či spevák Martin Jakubec.
Ako o možných  kandidátoch sa hovorí aj o Veronike Remišovej z OĽaNO, či  Andrejovi Dankovi z SNS. SMER zatiaľ ako svojho kandidáta navrhuje eurokomisára Mariána Šefčoviča. Títo však v ankete nefigurovali.
 
Príspevok Harabin znovu šokoval svojich neprajníkov na ich vlastnej pôde. V ankete Plus jeden deň preválcoval všetkých protikandidátov, za prezidenta by ho volilo 52% čitateľov zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)