Bratislava 21. septembra 2018 (HSP/Foto: TKKBS)
 
Do boja o prezidentský palác vstúpilo viacero kandidátov tváriacich sa ako kresťanských. Okrem sudcu Harabina sa však médiami očierňovaných kňazov nezastal nik. Tak to bolo v prípade kňaza Kuffu, ako aj teraz v prípade biskupa Chautura, kde sa Harabin ako jediný postavil na ich obranu. Kde sú ostatní kresťanskí kandidáti? Je im milšie udržiavať dobré vzťahy s médiami, od ktorých útok prichádza, ako brániť cirkev?

Na snímke vladyka Milan Chautur CSsR, košický eparcha

K útoku na cirkev sa verejne vyjadril Štefan Harabin nasledovne:
V novembri 2017 bola na Eparchiálny úrad v Košiciach ohlásená návšteva veriacich s gratuláciou k jubileu vladyku Milana Chautura, spojená so žiadosťou, aby mohla byť zaznamenaná pre televízny program Návraty a stretnutia. V skutočnosti však neprišla ohlásená skupina, ale len jedna pani s kameramanom. Vladyka ich prijal, návšteva sa odvíjala v pokojnej atmosfére, avšak v jej závere dotyčná pani pred kamerou obvinila Mons. Chautura zo sexuálneho obťažovania v čase jej detstva. Vladyka toto obvinenie jednoznačne odmietol. Ukázalo sa, že stretnutie bolo zinscenované podvodom, pre celkom iný účel, aj inú reláciu. Následne sa pani obrátila aj na políciu.
Takto vyzerajú liberálnofašistické praktiky v praxi. Cirkev, rodina a národ sú hlavnými cieľmi týchto liberálnych aktivistov, ktorými je prelezená celá RTVS. Toto je útok na kresťanov. Jej predstaviteľa obvinia z niečoho, čo sa nedá dokázať ani vyvrátiť a on a cirkev nech sa vyviňuje a hlavne nech do budúcna robia tak, ako si liberálni fašisti želajú, lebo inak krivo obvinia ďalšieho a tú špinu potom zo seba už zmyjete ťažko.
Viem, o čom hovorím. Sám som médiami pravidelne očierňovaný už vyše 18 rokov. Od falošného prepisu telefonátu, ktorý na mňa vyrobil Lipšic s Grendelom, až po totálne nezmysly, že púšťam vrahov na slobodu. Ktorých vrahov konkrétne, samozrejme neuvedú, keďže nič také sa nikdy nestalo.
Biskupovi Chauturovi želám len pevné nervy v tomto neľahkom, ale verím, že úspešnom boji s fašistickou mediálnou pliagou.
Zároveň Otca biskupa si dovolím upozorniť, že keď očistí svoje meno na súde, mediálne krysy budú dopredu kričať, že ohrozuje ich slobodu prejavu a chce svojou satisfakciou na nich zarobiť.
Orgány činné v trestnom konaní, vrátane generálneho prokurátora Čižnára, by sa už teraz  z úradnej povinnosti mali zaoberať, či v predmetnom prípade nešlo o trestné činy ohovárania a krivého obvinenia na Otca biskupa dobre organizovanou zločineckou skupinou aj v súvislosti s načasovanými procesmi smerujúcimi k ratifikácii Istanbulského dohovoru o zavádzaní  gender-ideológie do našej spoločnosti.
 
 
Príspevok Harabin: Toto je útok na kresťanov. Predstavitelia liberálneho fašizmu obvinia z niečoho, čo sa nedá dokázať ani vyvrátiť a Chautur nech sa vyviňuje a hlavne nech Cirkev robí tak, ako si liberálni fašisti želajú zobrazený najskôr Hlavné správy.