Hamšík po výhre Neapola nad Crotone: “Budeme bojovať o druhé miesto”

Neapol 13. marca  2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP)

Futbalisti SSC Neapol sa po vypadnutí z Ligy majstrov 2016/2017 vrátili na víťaznú vlnu. V 28. kole talianskej Serie A zdolali Crotone 3:0 a upevnili si tretie miesto v tabuľke

Na AS Rím strácajú dva body. Slovenský reprezentant Marek Hamšík odohral v nedeľu na San Paolo v drese domácich celý zápas.

Na snímke slovenský hráč Neapola Marerk Hamšík

“Po utorkovom sklamaní nebolo jednoduché sa skoncentrovať na duel. Ukázali sme však charakter a nakoniec získali tri body. Boli sme lepším tímom a zaslúžene sme vyhrali,” povedal Hamšík pre svoju oficiálnu webovú stránku. Neapol hral proti papierovo slabšiemu tímu, v hľadisku však bolo až 45-tisíc divákov. “Vytvorili skvelú atmosféru. Ďakujeme im za povzbudzovanie,” poznamenal kapitán SSC. Hráčov Neapola sprevádzali pri vstupe na ihrisku vlastné deti. Na štadióne sa objavili Marekovi synovia Christian s Lucasom a prvýkrát aj dcérka Melissa.

Neapol má stále na dosah druhú priečku znamenajúcu priamu účasť v Lige majstrov. “Budeme bojovať aj ďalej. Chceme sa dostať minimálne na druhé miesto, aby sme si zabezpečili účasť v Lige majstrov. V prvých aprílových dňoch dvakrát privítame Juventus – najprv v lige a potom v Talianskom pohári. Určite to bude zaujímavé. No my myslíme na nasledujúci duel v Empoli, ktorý chceme opäť vyhrať,” dodal Hamšík.

Hlavné Správy

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.