Hamšík piatykrát v Top 10 slovenských športovcov: “Vážim si to”

Hamšík piatykrát v Top 10 slovenských športovcov: “Vážim si to”

Neapol 23. decembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Alessandro Di Marco)

Futbal v elitnej desiatke najlepších slovenských športovcov reprezentuje stredopoliar Marek Hamšík z SSC Neapol. Tridsaťročný špílmacher slovenskej reprezentácie sa v Top 10 ankety Športovec roka Klubu športových redaktorov umiestnil už piatykrát za sebou.
Na snímke slovenský hráč Neapolu Marek Hamšík (vľavo) oslavuje tretí gól do bránky Turína vo futbalovom zápase talianskej ligy Serie A FC Turín – SSC Neapol na štadióne v Turíne 16. decembra 2017.

Po dvoch deviatych miestach (2013, 2014), siedmej priečke (2016), piatom mieste (2015) skončil v roku 2017 na šiestej priečke. “Som veľmi rád, že som vo veľkej konkurencií skvelých slovenských športovcov obsadil v ankete šiestu priečku. Veľmi si ju vážim. Ďakujem mojej rodine, spoluhráčom a realizačnému tímu slovenského národného tímu a Neapolu. Bez nich by som tento skvelý výsledok nedosiahol,” citovala oficiálna webová stránka Hamšíka, ktorý sa pre klubové povinnosti nemohol osobne zúčastniť piatkového galavečera v Bratislave. Líder talianskej Serie A hostí v sobotňajšom 18. ligovom kole janovskú Sampdoriu.

Hlavné Správy

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)