Praha 1. júla 2019 (HSP/Sputnik/SITA-Marek Mrviš)

Slávny český spevák Karel Gott poskytol nemeckému denníku Stern obsiahly rozhovor. Novinárka Ulrike Posche hneď na začiatku rozhovoru uviedla tri hlavné témy, o ktorých sa spevák bude musieť úprimne vyjadrovať – ​​a tie sú láska, život a smrť

Na snímke spevák Karel Gott

“Manželstvo pre mňa vždy znamenalo frázy ako – Karle, musíš zaplatiť zloženky, Karle, bol si nakúpiť? Myslel som si, že to nie je pre mňa, táto každodennosť a normálnosť,” priznal sa Gott.

V rozhovore tiež prezradil svoje tajomstvo úspechu u žien. Podľa Gotta myšlienka, že ženy snívajú len o svalnatých krásavcoch, je mýtus.

“Hovoril som o tom s množstvom inteligentných ľudí, tiež so psychológmi. Verím tomu, že som dokázal zaujať srdce žien. Na väčšine mojich koncertov boli prevažne ženy. Často predstierajú, že chcú drsňáka so svalmi, ale pravda je taká, že hľadajú nežného muža. Takého, ktorý sa o ne bude starať.”

Všetko sa však časom mení a teraz si spevák užíva spoločný život so svojou ženou Ivanou Gottovou. Prvá dcéra Charlotte Ella sa im narodila v roku 2006. Dňa 7. januára 2008 v Las Vegas sa vzali a 28. mája 2008 sa im narodila ich druhá dcéra Nelly Sofie.

“Na moje prekvapenie sa dá zamilovať aj do manželstva. Moja žena Ivana je moje šťastie. Od doby, keď sme sa vzali, pre mňa začalo nové obdobie,” povedal Gott.

Slávik tiež prehovoril o rakovine, ktorú mu diagnostikovali na konci roku 2015. Povedal, že moderná medicína mu vtedy zachránila život.

“Lekári mi povedali – ešte pred pätnástimi rokmi, boli by ste už mŕtvy! Takže som tu, ale len preto, že dnes technika, chémia a skúsenosti doktorov umožnili moje neuveriteľné prežitie. ”

Karel Gott oslávi svoje 80. narodeniny 14. júla. Pri príležitosti blížiacich sa narodenín vyšla kniha s názvom Náš Karel. Do danej publikácie poskytlo rozhovory celkovo sedemnásť Gottových priateľov. Medzi týmito ľuďmi bol okrem iných aj Milan Drobný, ktorý sa vo svojom príspevku rozhovoril aj tom, prečo sa pred nejakou dobou Zlatým slávikom rozkmotrili.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj