Bratislava 6. júna 2018 (HSP/Foto: Peter Tóth, Facebook-Martin Glváč)
 
Konšpirátori z mediálnej mafie sa po údere, ktorý im uštedril kolega Martin Hanus svojou knihou Hra sa skončila dlhšie spamätávali. Po niekoľkých dňoch sa však predsa len otriasli a v duchu goebbelsovského tisíckrát opakovaná lož sa stane pravdou opäť zaútočili, upozornil poslanec NR SR Martin Glváč (Smer-SD)

Na snímke Ľudmila Cervanová

“A tak sa z tituliek „mienkotvorných“ médií zrazu opäť dozvedáme, že dvakrát právoplatne odsúdení vrahovia sú obete a neviniatka. No pochopiteľne suchá nitka nemohla zostať ani na autorovi knihy, ktorý odhalil a popísal ich zvrátenú obhajobu vrahov,” upozornil.

Po šokujúcich fotografiách zavraždenej mladej 19-ročnej študentky Ľudmily Cervanovej vložil Glváč ďalšiu sériu fotografií tých „morálnych a slušných“ členov mediálnej mafie, ktorí sa zabávali v spoločnosti vrahov.
“Jedného z odsúdených vrahov z tejto zábavy si môžete pozrieť tiež, na fotografii je označený v červenom krúžku,” dodal v závere svojho statusu.


Poslanec Glváč na konci mája zverejnil na sociálnej sieti fotografie zavraždenej študentky Ľudmily Cervanovej. Dôvodom zverejnenia je informovať mladšiu generáciu o tom, že čelní predstavitelia tejto krajiny, niektorí novinári a umelci sa stretávajú s osobami, ktoré dokázali spáchať takéto ohavnosti (viac TU).

Glváč tiež vysvetlil, že na zverejnenie fotografií obete má súhlas pani Cervanovej, pretože bez toho by si to samozrejme nikdy zverejniť nedovolil. Toto je jej doslovné vyjadrenie: „Súhlasím s tým, aby pán Glváč ukázal celému národu, čo vrahovia urobili s mojim dieťatkom.“

 

 
 
Príspevok Glváč zverejnil sériu fotografií “morálnych a slušných” členov mediálnej mafie, ktorí sa zabávali v spoločnosti vrahov zobrazený najskôr Hlavné správy.