Calgary 25. mája 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)

Kariéra českého hokejistu Michaela Frolíka by mohla pokračovať v Minnesote. Rodák z Kladna má síce ešte na jeden rok zmluvu s Calgary, ale v zámorí sa šepká o jeho výmene

Na snímke brankár Reto Berra (Švajčiarsko) a Michael Frolík (Česko) dáva gól v zápase základnej B-skupiny medzi Českom a Švajčiarskom

Tridsaťjedenročný krídelník by sa mohol stať súčasťou “trejdu”, v rámci ktorého by spolu s ním do tímu Wild zamieril Sam Bennett, opačným smerom by putoval Jason Zucker. Vedenie Minnesoty s možnosťou výmeny Zuckera údajne oslovilo aj Arizonu a Las Vegas.

Frolík aktuálne bojuje s českou reprezentáciou o medailu na majstrovstvách sveta 2019 a patrí k najlepším hráčom svojho tímu. Po štvrťfinále má na konte 14 bodov za 7 gólov a 7 asistencií a je druhý najproduktívnejší Čech na turnaji a piaty najproduktívnejší hráč celého šampionátu.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj