Paríž 18. februára 2019 (HSP/Foto: Facebook)
 
V posledných rokoch sa vyskytli pomerne čudné tendencie. Časť politikov chce byť demokratickejšia, ako demokrati samotní, druhí chcú byť liberálnejší, ako liberáli, tretí  pápežskejší, ako pápež samotný atď. Samé novinky, pokusy, experimenty. Najčudnejším a najviac prejavujúcim úpadok spoločnosti je asi pokus experimentovať s tradičnou rodinou

Ilustračné foto

Dnes už tých druhov rodín vymysleli nespočetné množstvo. Pomaly za rodinu budú považovať hociktorý spolok, spolunažívanie hocikoho s hocikým – ba aj s hocičím…
Najprv tu vznikli registrované partnerstva pre ľudí rovnakého pohlavia. Keďže tých „genderových skupín“ je viac, pomaly pre každú pripravujú aj svoj druh „rodiny“.
Niektorí občania v tomto „pokrokovom hnutí“ išli ďalej a dnes nás už málo prekvapujú správy v médiách, že niekto sa oženil s mačkou, nejaká dáma sa vydala za psa a ďalšia sa sobášila s obľúbenou sochou.
Sloboda, demokracia a liberalizmus prerážajú všetky hranice. Onedlho sa nikto z nás nebude čudovať, že „pokroková“ dáma sa vydá za kuchynskú umývačku riadu, progresívny muž si vezme motorovú pílu a nejaký genderový pár sa ožení s ďalším párom – napríklad, čižiem alebo lyží…
A aby sa klasickú tradičnú rodinu podarilo pochovať navždy, nadobro a naveky, z ľudskej pamäti a z úradných listín treba vymazať všetky stopy, ktoré by našim potomkom náhodou pripomínali, že voľakedy existovala akási tradičná rodina. Napríklad, navždy vygumovať staromódne pojmy, ako je „otec“ a „matka“. Potom príslušníkov „modernej rodiny“ môžete nazvať ako len chcete, napríklad rodič číslo jedna a rodič číslo dva.
Vlastne ani to nie je dobrý nápad, pretože tým urazíte značnú časť členov rôznych genderových spolkov /nie rodín/, pretože akurát rodičmi byť ani nemôžu a nemôžu porodiť detí. Tak nech budú len číslo jedna a číslo dva. To bude rodina! A aby nikoho v budúcnosti ani nenapadlo spomenúť na tradičnú rodinu, treba vygumovať tie nebezpečné, neliberálne a nedemokratické pojmy, ako sú „otec“ a „matka“. A už sa to aj začalo…
Francúzi sa rozhodli, že v tejto veci predbehnú obyvateľov celej planéty a budú liberálnejší a gendernejší, ako tí najliberálnejší genderi alebo najgendernejší liberáli – a „zrušili otca a matku.“ Povedali – urobili.
Francúzsky parlament odklepol návrh zákona, že odteraz sa na úradných listinách také zbytočné pojmy, ako „matka“ a „otec“ spomínať nebudú. Veď aj načo? Zbohom, tradičná rodina, zbohom, aj jej členovia – otec a matka. Vítajte, číslo jedna a číslo dva. Zostalo ešte vygumovať z úradných listín slovo „rodina“ a dielo bude dokonané.
Tento pokrokový krok parížskych poslancov si všimol aj český poslanec Tomio Okamura. Na svojej facebookovej stránke s pohoršením reagoval na túto iniciatívu: „Francúzsky parlament zrušil kategóriu matka a otec na úradných listinách. Nejde o nič iné, než o postupnú likvidáciu rodiny ako základnej spoločenskej hodnoty. Neomarxistickí pokrokári sa tým už ani netaja. Postupne budujú systém absolútnej kontroly a regulácie spojený s postupnou genocídou európskych národov. Chystajú pre nás spoločnú kategóriu ,,otroci,“ predpokladá politik.
„Výraz otec a matka bude odteraz vo Francúzsku považovaný v úradnom styku za prejav extrémizmu. Podoba totality budovanej v EÚ bude strašnejšia, než totalita, ktorú poznáme z dôb vlády starých marxistických súdruhov. V máji je potrebný každý hlas vo voľbách do európskeho parlamentu. Musíme dát dokopy s partnerskými európskymi vlasteneckými stranami blokačnú silu a zastaviť budovanie totalitnej neomarxistickej Európy,“ zdôrazňuje český poslanec Okamura.
Moderní experimentátori s rodinou budú aj naďalej vymýšľať novinky, ako zlikvidovať tradičný zväzok muža a ženy, ktorý existuje tisícročia. Demokracia je demokracia, liberalizmus je liberalizmus, ale už to poriadne preháňajú.
Prirodzene títo „pokrokoví genderisti“ sa môžu odvolávať, že pred mnohými tisícročiami naši menej liberálni predkovia nežili v tradičných rodinách, ale predsa mali potomkov. Nuž, ale hocijako: bez otcov a matiek  predsa nemohli mať deti. Ľudstvo by už dávno vyhynulo ešte skôr ako mamuty.
Vytvára sa neprirodzená situácia /presne, ako v politike/: malá menšina riadi drvivú väčšinu, pričom istá časť tej drvivej väčšiny zúfalo tlačí zostatok svojej väčšiny do otroctva tej menšine.
Keď už „pokrokovci“ hovoria o tolerancii, demokracii, liberalizme… Nech si „genderisti“ a ich priatelia majú svoje „rodiny“ podľa svojho vkusu: homosexuálne, živočíšne, predmetové /hoci s pianom, autom či hrabľami/, ale nech láskavo dovolia tej drvivej väčšine mať normálne tradičné manželstva, ktoré sú, mimochodom, aj užitočné – bez rodiny, bez otca a matky ľudia dopadnú presne, ako mamuty – aj keď z iných dôvodov.
Eugen Rusnák

 
Príspevok Francúzsky parlament zrušil kategóriu “matka a otec” na úradných listinách. Chceme dopadnúť ako mamuty? zobrazený najskôr Hlavné správy.