Paríž 17. marca 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Joel Ryan)

Francúzska herečka Marion Cotillardová, ktorej meno sa spomínalo v súvislosti s rozpadom manželstva Angeliny Jolieovej a Brada Pitta, porodila 10. marca svoje druhé dieťa, dcéru Louise

Otcom dievčatka je francúzsky herec Guillaume Canet. Cotillardová s ním má aj päťročného syna Marcela. Informoval o tom dnes denník Le Parisien.

Na archívnej snímke americký herec Brad Pitt (vľavo) a herečka Marion Cotillardová

Po tom, čo Angelina Jolieová vlani na jeseň podala žiadosť o rozvod, sa objavili špekulácie, že dôvodom má byť okrem iného Pittova aféra so 41-ročnou s francúzskou herečkou Cotillardovou, s ktorou hrali vo filme Spojenci.

Cotillardová na tieto dohady v septembri reagovala svojím stanoviskom na sociálnej sieti Instagram, v ktorom všetky špekulácie poprela. Uviedla, že mužom jej života je Canet, ktorého spoznala pred mnohými rokmi a majú spolu syna. Priznala tiež, že čakajú svoje druhé dieťa.

Herečka a režisérka Jolieová v rozvodových dokumentoch uviedla ako dôvod rozvodu “neprekonateľné rozpory”. Hoci filmové hviezdy boli spolu 12 rokov, zosobášili sa až v auguste 2014. Mali malú súkromnú svadbu na zámku Miraval v obci Correns vo francúzskom regióne Provensálsko. Vychovávajú spolu šesť deti: 15-ročného Maddoxa, 12-ročného Paxa, 11-ročnú Zaharu, desaťročnú Shiloh a osemročné dvojčatá Knoxa a Vivienne.

Pre Pitta sa rozvodom s Jolieovú končí druhé manželstvo; predtým bol ženatý s herečkou Jennifer Anistonovou známou z televízneho seriálu Priatelia. Jolie Pitt bola v minulosti vydatá za amerického herca Billyho Boba Thorntona a za anglického herca Jonnyho Leeho Millera.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.