Federerovci sú šťastne zosobášení od roku 2009, no iskra medzi nimi preskočila oveľa skôr. Ich vzťah sa zrodil na olympiáde v Sydney v roku 2000, kde obaja reprezentovali Švajčiarsko. Od tej doby sa od seba nepohnú. Mirku, dnes už Federerovú, je často vidieť v tenisovej lóži svojho manžela, ako zatína päste a niekedy aj hlasno povzbudzuje počas jeho zápasov.

Marek Hamšík odhalil svoje súkromie: Koľko pomocníčok sa mu stará o domácnosť?

Mirka sa však neschováva na tribúnach či v hotelových izbách, ale pokojne si vyrazí relaxovať. Naposledy tak bolo pred pár dňami v Miami, kde bojnická rodáčka na pláži vystavila svoje krivky. Mirka nikdy nemala postavu modelky a na kurtoch pripomínala skôr bombardérku ako dlhonohú sexicu.

VIDEO Sagan nemal ani tušenie, že ho točia: S kok*tmi sa pretekám, do pi*e!

VIDEO Futbalista Ján Ďurica takmer odpadol: Pozrite, koho dres si jeho dcérka obliekla!

Možno práve tým očarila najlepšieho tenistu všetkých čias. Na obhajobu jej plnoštíhlej postavy však musíme povedať, že má za sebou dva pôrody. A nie jednoduché. Dvojičky dievčatká Myla Rose a Charlene Riva majú sedem rokov a chlapčenský pár dvojčiat Leo a Lenny bude mať tri roky.

Manželka českého hokejistu porozprávala o živote v Rusku: Drsné slová, ktoré hovoria za všetko

„Som rád, že môžem stále hrať na najvyššej úrovni. Mirka odvádza neuveriteľnú prácu s deťmi. Pomáha mi, ako môže. To všetko mi dáva energiu, aby som sa na dvorci mohol úplne uvoľniť,“ skladá pravidelne poklonu manželke 18-násobný grandslamový víťaz.

Martin Škrtel otvorene prehovoril o svojom konci: Kde by chcel ukončiť kariéru?

Pani Federerová by však mohla občas oprášiť tenisové umenie a ubrať nejaké „kilečko“, keďže sa okolo Fedexa zbiehajú krásky z každého kúta sveta. Naposledy si od neho pýtala autogram dievčina s miniatúrnou spodnou bielizňou. Napriek tomu sa Federorovi v Miami darí. V pondelkovom súboj nedal možnosť Juanovi Martinovi Del Potrovi (6:3, 6:4) a už je v osemfinále.

Prečítajte si viac o Rogerovi Federerovi na Pluska.sk:

Témy, ktoré momentálne zaujímajú čitateľov najviac: