„Jedným z mojich najväčších rozhodnutí bolo to, ktoré som spravila s mojím vtedajším priateľom,“ priznala Dominika pre portál WTA. „Na Slovensku mal svoje zamestnanie a po roku randenia sme sa rozhodli, že dá výpoveď a začne so mnou cestovať a podporovať ma na okruhu na dennej báze,“ pokračovala. Reč bola, samozrejme, o Michalovi Navarovi.

 Michal na dennej báze podporuje svoju manželku. Keď sa jej nedarí, tak ju povzbudzuje a keď víťazí, tak s ňou oslavuje. Na dovolenku chodia spoločne a aj chvíle voľna trávia ruka v ruke. Aj na turnaji v americkom Indian Wells, kde Dominika sa ďaleko nedostala, manžel stojí po jej boku. Spoločne sa vybrali si užiť aj pár hodín do oddychu a zahrať si golf.

Michal však na grínoch prekypoval adrenalínom a zmenil sa na kaskadéra, ktorý hazarduje so svojim zdravím. Pre jeden z úderov si vybral naozaj netradičné prostredie. Vyšplhal na strechu golfového vozíka, kde sa pokúsil o odpal. Nikto si ani nechce predstaviť, čo by sa stalo, keby sa vozík nečakane pohol alebo sa jeho strecha pod váhou golfistu prepadla. Ak však má Michal zmysel pre balans vyvinutý tak, že môže podobné kúsky stvárať aj o polnoci, tak klobúk dole.