Sexi Cibulková, ktorá si na len na kurtoch zarobila podľa oficiálnej stránky WTA cez 10 miliónov eur, si potrpí na luxus. A je jedno, či sa jedna o topánky alebo len o tričko. Lenže nabudúce si rozmyslí, či siahne po najnovšej jarnej kolekcii od Diora. Tričko za 660 eur s anglickým nápisom „We should all be feminists“ (Všetci by sme mali byť feministi, pozn. red.), ktoré preslávila vo svete speváčka Rihanna, vyvolalo na  sociálnych sieťach drsnú kritiku z radov jej fanúšikov.

Nie každý z Domčiných fanúšikov pochopil poslanie feministiek. „Feminizmus je rovnako nepríjemný ako masculizmus,“ ozval sa jeden z viac ako cez 300 tisíc odoberateľov na Instagrame Cibulkovej. „Tričká s politickými nadpismi sú najhoršie,“ komentoval fanúšik a ďalší dodal: „To si asi jediná, ktorá si to myslí!“ Tvrdé odkazy zašli až tak ďaleko, že odporúčajú svetovej päťke, aby už radšej otehotnela: „Kedy bude konečne tehotná? Stále len nakupuje!“ To nebolo všetko. Fanúšikovia si zobrali na paškál aj jej kožuch. „Umelá kožušina? Tá pravá je mimoriadne krutá. Nenos to, prosím!,“ zneli ďalšie komentára.

Medzi komentujúcimi sa však našli aj takí, ktorí jej výber outfitu schvaľujú. Sú to väčšinou ženy. Čím teda nabudúce prekvapí Dominika Cibulková? Dúfajme, že skvelým výkonom na Masters v Indian Wells, ktorý je nazývaný aj piatym grandslamom sezóny. Pre nás bude zaujímavá už kvalifikácia. V nej totiž reálne hrozí, že nastúpia proti sebe dve Slovenky. Talentovaná Rebecca Šramková môže už v druhom kole vyzvať držiteľku voľnej karty Karolíny Schmiedlovej.

Pohoršuje vás nápis na tričku Dominiky Cibulkovej?

Celkový počet hlasujúcich: 13