Aj organizácia, ktorá koordinuje viac ako 2500 hráčok a turnaje s prize Money ako 137 miliónov dolárov, dokáže urobiť pekný trapas. Ten najnovší sa týka slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej (27). Ľudia, ktorí majú na starosti sociálne siete WTA, si totiž nedali dve a dve dokopy a je z toho blamáž, ktorú si určite nedajú za klobúk.

Facebookové konto ženskej tenisovej asociácie na konci roka prináša dojímavé video tenistiek z elitnej desiatky počítačového poradia. 27. december pripadol na svetovú päťku Dominiku Cibulkovú. Na populárnu sociálnu sieť zavesili video s najlepšími momentmi sezóny 2016. Lenže sa trochu pozabudli a do popisu videa jej ubrali z rankingu a označili ju ako hráčku číslo šesť sveta. Pritom aj vo videu pod ním je Domča správne označená ako svetová päťka. Ako hovoria bratia Česi „Chybička se vloudila.“ A nepomohli ani opravné komentáre od fanúšikov. Stále to tam svieti.

Dominika Cibulková začne sezónu na turnaji v Brisbane. U protinožcov sa bude pripravovať na prvý grandslam sezóny Australian Open. „Vždy som si myslela, že vyhrať grandslam je niečo nereálne a nemožné, ale tým, že som vyhrala majstrovstva sveta, chcem si splniť ďalší sen, vyhrať grandslam,“ predostrela ďalšie plány pre WTA Cibulková.