Spolu s mužom vlastnia vilu vo Warford Hall, ktorá má hodnotu 17,4 miliónov eur. Je to hotový zámok. Nájdete tam desať spální, sedem kúpeľní, pivnicu plnú vína, kino, herňu, bar no najmä kaderníctvo a estetickú kliniku, na ktorej si pani Wardová tak zakladá.

Bývalá modelka a dnes matka štyroch detí v ňom ponúka iným celebritám šancu skrášliť sa. Základná vitamínová liečba, ako píše denník Daily Mail, stojí 70 eur, no ponúka aj oveľa náročnejšie procedúry za tisícky eur. S využitím najmodernejších zariadení vyvinutých pre zdokonaľovanie ženskej krásy. „Minula som tisícky eur na tie najmodernejšie prístroje. Chcem, aby u nás zákazníčkam neschádzal úsmev z tváre,“ tvrdí Dawn, ktorá popri tejto práci stíha aj účinkovanie v televíznej reality šou Real Housewives of Cheshire (Skutočné domáce paničky z Cheshiru), ktoré mapujú ich dennodenný život.

A to nie je všetko. S manželkom prevádzkujú Wardovci aj spoločnosť špecializujúcu sa na interiérový dizajn. Medzi klientov patria také esá futbalu ako Steven Gerrard s manželkou Alex, Peter Crouch či Wayne Rooney.

Dawn už stihla zamestnať aj dve dcéry. Najstaršia Darby (20) robí recepčnú na domácej klinike, o dva roky mladšia Taylor zasa v bare, aby si vraj našetrila na cestu okolo seba. Napriek tomu, že Wardovci sú milionári, deti vraj zbytočne nerozmaznávajú. „Zomrela by som pre ne, ale to neznamená, že ich budeme hýčkať. Chcem, aby si udržali kontakt s realitou,“ prezrádza svoju filozofiu Dawn Wardová. Manžel Ashley hrával profesionálne futbal do roku 2005. Šikovný útočník sa lúčil v drese Sheffieldu United.

Čítajte viac