Drvivú väčšinu času sa stará o pohodlie Jaromíra Jágra, no ten musel na slnečnej Floride prežiť niekoľko dní aj bez svoje sexi priateľky. Veronika Kopřivová si totižto odskočila domov do Prahy, kde sa predstavila na módnej prehliadke a svojou sexi postavou pútala pozornosť prítomných.

Práca modelky nie je pre blondínku žiadna novinka, veď šťastie skúšala aj v súťaži Miss, lenže vo finále neuspela. To nič nemení na tom, že sexi kráska dokázala uloviť nestarnúceho hokejistu a ten sa pri mladej partnerke cíti výborne.

Veronika však 44-ročného hokejistu na pár dní opustila, aby zažiarila v Prahe. Počas večera vystriedala viacero šiat, no pochopiteľne, najväčší záujem vyvolala spodná bielizeň, ktorú modelky predviedli. Dvadsaťpäťročná Kopřivová ihneď upútala pozornosť.

Nie však len vďaka výbornej postave, na ktorej predviedla bielizeň v bielej a čiernej farbe a zahrala sa aj na Catwoman, ale kvôli priesvitným nohavičkám, ktoré skôr viac odhaľovali ako zahaľovali. Prítomní hostia sa tak kochali pozadím priateľky slávneho hokejistu a mohli si povedať, že nestarnúci Jágr má mať prečo dôvod na úsmev.