Dievčatá zarábajú na okruhu WTA milióny eur a treba povedať, že sa majú ako v rozprávke. Možno vás to prekvapí, ale takmer každej tenistke z TOP 20 stojí v garáži luxusný tátoš. Najčastejšie nadupaný športiak Ferrari, s ktorým sa neváhajú svetu pochváliť Rumunka Sorana Cîrsteová či bývalá svetová jednotka Caroline Wozniacka. Jazdu na rýchlych autách by sme skôr tipovali na ich mužských kolegov.

Potom je tu ďalší typ tenistiek, ktoré si voľno užívajú po svojom. Ak má slovenská hviezda Dominika Cibulková len chvíľu čas, neváha a ihneď vycestuje za teplom do exotických destinácií. Cibulková, ale aj Češka Plíšková najčastejšie pre oddych preferujú Maledivy, Karibik alebo aj pobyt na slnečnej Floride. Nehľadia ani na fakt, že noc v takejto oblasti stojí niekoľko tisíc eur za noc.

Nájdu sa aj také, ktoré ako formu oddychu vnímajú adrenalínovú zábavu. Živým príkladom je Luxemburčanka Mandy Minellová, ktorá je známa tým, že vo floridských bažinách krotí aligátory.

Väčšina tenistiek predsa len má niečo spoločné. Veľmi radi sa z pláží fotia v bikinách a odhaľujú svoje vypracované telá. Všetky tieto momenty zdieľajú na sociálnych sieťach, kde dráždia svojich fanúšikov. V obľube to má najmä naša Cibulková.