Pomyselnú korunku pre najkrajší pár v golfe by mohla pokojne prevziať dvojica Kelley Cahillová a vychádzajúca hviezda Jon Rahm. Kým Jon je v páre tým, ktorý maká a zarába zatiaľ malé peniaze, tak Kelley je tá reprezentatívnejšia a aj lepšie vyzerajúca. Obidvoch však spája okrem randenia aj šport.

Rahm nie je v golfe také zvučné meno ako Rory McIlroy či Jordan Spieth, ale pre zasvätencov do tohto športu jeho priezvisko určite niečo hovorí. Španiel bol rovných 60 týždňov svetovou jednotkou pri amatéroch a týmto výkonom si vypýtal pozvánku na profesionálne turnaje o nekresťanské peniaze. Ani jeho prsnatá polovička Kelley nie je žiadne drevo. V minulosti sa dokázala presadiť ako oštepárka a skúšala to dokonca s tenisom či boxom.

V profesionálnom golfe sa teda môžeme tešiť na novú ozdobu „grínov“. Cahillová je toho zárukou, veď stačí si pozrieť jej kontá na sociálnych sieťach. Na svoje bujné poprsie a život na pláži nedá dopustiť! Uvidíme, či mladý párik raz prekoná Gretzkú a Johnsona, ktorí sú považovaní za golfový superpárik po tom, čo Dustin vyhral posledný prestížny US Open.