V družine Jána Kozáka nájdeme niekoľko ženáčov, ktorí už čo to odkočíkovali. Martin Škrtel, Marek Hamšík, Robo Mak… Rodičov je už v tíme viac. Niektorí však ešte stále blúdia po svojich angažmánoch v Európe sami. Aj taký futbalový svetobežník ako je Adam Nemec (31). Ten sa však pravdepodobne rozhodol svoj stav z „bez záväzkov“ zmeniť na „zadaný“. A zarúbal poriadne vysoko.

O pár dní sa uskutoční svetové finále Miss Universe, kde nás bude reprezentovať Zuzana Kollárová (24). Tmavovlásku čaká 21-dňový náročný program, no už teraz je jasné, že na ďalekých Filipínach jej bude chýbať jedna osoba, ktorej venovala jednu z prvých fotografií na Instagrame po príchode do Manilly. „Najkrajšie ukončenie tohto náročného dňa, o akom som len mohla snívať. Chýbaš mi,“ napísala Kollárová a pripojila názov konta na sociálnych sieťach Adama Nemca. Žeby jej strelec slovenskej reprezentácie poslal ruže až do hotelovej izby na Filipínach?

Bývalý hráč Žiliny, Keiserslauternu či New Yorku City si zas pred pár dňami pridal na Instagram fotografiu, kde oddychuje s magazínom, na ktorého obálke je práve naša Miss Universe za rok 2016. Nedávno sa spolu viezli na lanovke v Bachledovej doline. Toto už nie je o nevinnom dvorení, ale vyzerá to tak, že iskra preskočila a „kocúr je už dávno v trúbe“. Kým však Kollárová bude viac ako tri týždne na Filipínach, tak Nemec sa zapojí do zimnej prípravy Dinama Bukurešť, kde momentálne pôsobí. Darí sa mu aj v kvalifikácii na Majstrovtvá sveta 2018 do Ruska, keď za repre strelil už dva góly.