Dostať sa medzi dievčatá nie je také jednoduché, no najnovší prírastok do tejto rodinky skutočne stojí za to. Lindsey Pelas má za sebou nielen zaujímavú minulosť, keďže fotila aj pre Playboy, ale za povšimnutie stoja taktiež jej krivky. Minimálne svojimi prsiami prevyšuje všetky ostatné dievčatá.

Pri pohľade na ňu sa chlapi len ťažko vyhnú očnému kontaktu s jej bujnou hruďou, veď blond kráska sa môže popýšiť šestkami, ktoré sú navyše prírodné a plastický chirurg sa na ich veľkosti a tvare nijako nepodieľal. Lindsey je na svoje prsia náležite hrdá. Okrem toho, že ju živia, získavajú jej aj fanúšikov. Veď na Instagrame každý jej nový sexi obrázok pozorne sleduje viac ako 5 milión užívateľov.

Ako to však býva, vždy sa nájdu neprajníci, ktorí si na nej vylievajú zlosť a urážajú ju označeniami ako štetka. „Žiadna štetka nie som. To, že nosím krátke šaty neznamená, že som nejaká ľahká žena. Odmietam v mojom prípade akceptovať takéto označenia. Ak niekto dokáže ženu urážať na internete, tak mi ho je ľúto,“ povedala 25-ročná kráska na margo urážok.

Ďalšou zaujímavosťou je, že modelka randí s Calumom Bestom, synom Georga Besta, veľkej futbalovej legendy. Best bol počas kariéry takisto pekný kvietok a krásne ženy sa v jeho posteli striedali ako na bežiacom páse. Mladý Calum žije s obdarenou Lindsey v Kalifornii.