Marek Hamšík


Ako by to bolo, keby sa okrem jeho víťazstva v ankete neskloňovalo aj jeho oblečenie. Marek je známy svojou extravaganciou a záľubou v móde. To potvrdil aj teraz. Pekný oblek vyšperkoval spodnou časťou oblečenia. Do očí bili chýbajúce ponožky v luxusných topánkach. Tie boli síce športové, ale momentálne je to trendy.

Juraj Kucka


Záložník AC Milano už pôsobí v Taliansku dlhší čas a vidieť to aj na zmene jeho vkusu. Sako s kapucňou je in i športové topánky k obleku. Na rozdiel od Marka Hamšíka si ponožky nezabudol. Vytiahol však bodkované „lintnerovky“, ktorými sa u nás preslávil súčasný šéf hokejovej Tisport ligy Richard Lintner. Najväčší šok v Kuckovom podaní boli okuliare. Juraj to však s množstvom extravagantných vecí prehnal, menej je totiž niekedy viac.

Martin Petráš


Bývalý reprezentant a v súčastnosti futbalový agent, ktorý tiež žije v Taliansku, si rovnako ako Hamšík vetral nohy, čo patrične okomentoval. „Aspoň nemusím toľko prať,“ smial sa. Svoj ležérny štýl oživil luxusným opaskom z dielne Louis Vuitton.

Ján Ďurica


Obranca Trabzonsporu je známy svojím dobrý vkusom, ale tentoraz mu to príliš nevyšlo. K elegantnému saku sa síce rifle nosia, ale tieto mu veľmi neladili. Nemali byť tak veľmi dotrhané alebo mali byť v inej farbe. Biele tenisky sú v poriadku.

Róbert Vittek


Viťo pri obliekaní príliš nevymýšľa, hoci aj on patrí k tým hráčom, ktorí módu sledujú. Na galavečere stavil na klasiku a lesklým sakom s jemným bielym lemovaním nič nepokazil. Najlepší strelec našej reprezentácie bol skrátka na vyhlásení elegán.

Rodiča Hamšíkovci


Markov otec Richard sa rád oblieka podobne ako jeho syn trendy, ale tentoraz ho zatienila manželka Renáta. Kurz jogy v Mexiku, ktorý absolvovala s dcérou Michaelou, jej značne prospel. V priliehavých šatách predviedla postavičku ako dvadsiatka.