Na prekvapenie mnohých je rodáčka z amerického Oregonu profesionálna zápasníčka v organizácii UFC. Pri pohľade na Paige by ste skôr mohli povedať, že sa živý ako modelka. Opak je však pravdou a sexi Vanzantová rozdáva v ringu súperkám tvrdé údery.

Iba 22-ročná Američanka naposledy nepotešila svojich fanúšikov, keď pred domácim publikom prehrala zápas so skúsenou bojovníčkou Michelle Watersonovou. Tá jej uštedrila knokaut už v prvom kole. Peige je však veselá dievčina, čo potvrdila aj na predzápasovom vážení. Musela sa vyzliecť donaha, ale evidentne jej to nerobilo žiaden problém. Všetko brala s úsmevom a neustále vtipkovala. Pred očami zvedavých fotografov totiž bola zahalená čiernou plachtou.

Vanzantová vyráža dych najmä svojou sexi postavou, s ktorou by sa uživila ako herečka, či modelka. Na sociálnej sieti Instagram má tisíce fanúšikov a obdivovateľov. Tých pravidelne zásobuje šteklivými fotkami, keď svetu ukazuje svoj vyšportovaný zadok, či ponúka akty, na ktorých jej cez oblečenie presvitajú bradavky.

Bojovníčka MMA však najviac zaujala na Instagrame fotkami, keď pózovala spred kuchynskej linky. No povedzte dokázali by ste ísť s takouto kráskou do ringu?