Herec Orlando Bloom na karibskom ostrove St. Barths na zábere spred pár týždňov.Herec Orlando Bloom na karibskom ostrove St. Barths na zábere spred pár týždňov.
Autor: Profimedia

Dlho nebolo jasné, prečo sa vlastne 40-ročný hrdina filmov ako Pán prsteňov či Piráti z Karibiku vyzliekol úplne donaha. Jeho partnerka mala totiž na sebe bikiny a on po jej boku na pádlovacej doske pôsobil priam nepatrične. Bloom však celú situáciu vysvetlil v rozhovore pre ženský magazín Elle.

„Nikdy by som nepostavil sám seba do tejto pozície, ak by som vedel, čo by sa mohlo stať. Bolo to pre mňa extrémne prekvapujúce,“ vyhlásil pre májové vydanie časopisu. „Fotili ma miliónkrát na milión možných spôsobov. Mám dobrý rada na paparazzov,“ pokračoval Bloom.

„Na tej dovolenke sme boli sami päť dní. Okolo nás sa nezjavil nik, žiadne podozrenie. Mal som pocit, že nie je možné, aby niekto niečo zachytil a tak som to vnímal ako moment úplnej slobody,“ vysvetlil bývalý manžel topmodelky Mirandy Kerrovej. „Čo vám ešte k tomu môžem povedať. Poznámka pre seba samého – nikdy nie ste celkom slobodný. Ha!“ doplnil ešte Bloom.

Pred pár týždňami ho reportéri opäť zachytili na pádlovacej doske. Tentoraz však už bol oblečený. Po februárovom rozchode s Perryovou sa zatiaľ herec objavuje v spoločnosti bez dámskeho garde. Údajne si chce užívať svoj život starého mládenca. Po záberoch jeho prirodzenia (ktoré nejednu čitateľku či čitateľa bulvárnych rubrík prekvapilo dĺžkou) určite núdzu o ponuky nemá…