Bratislava 28. marca 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)
 
Predsedu Smeru-SD a expremiéra Roberta Fica nezaujímajú sms správy medzi prvým námestníkom generálneho prokurátora Petrom Šufliarskym a podnikateľom Marianom K., ktorý je obvinený z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka. “Čo mňa je do nejakých sms medzi pánom Šufliarskym a Marianom K.? To nech si rieši generálny prokurátor,” vyhlásil na tlačovej konferencii Fico

Na snímke predseda strany SMER-SD Robert Fico

Generálny prokurátor SR Jaromír Čižnár vo štvrtok odkázal, že sa zaoberá komunikáciou Šufliarskeho a obvineného Mariana K. Šufliarsky zas informoval, že zverejní sms správy medzi ním a podnikateľom Marianom K. Potvrdil, že si písali od januára do júla 2017. Šufliarsky svoje odpovede označil za prejav slušnosti a profesionality.
Pred pár dňami hovoril, že jeho vzťah k Marianovi K. nikdy nebol priateľský, nepriateľský, príbuzenský, finančný, či majetkový. Komunikácia bola podľa Šufliarskeho vždy iniciovaná Marianom K., pričom z jeho strany išlo o slušnú reakciu. “Predmetom komunikácie neboli žiadne trestné veci,” zdôraznil vtedy námestník.
 
Príspevok Fico: SMS medzi Šufliarskym a Marianom Kočnerom nech si rieši generálny prokurátor zobrazený najskôr Hlavné správy.