Bratislava 28. augusta 2018 (HSP/Foto: SITA,TASR, Kombosnímka HSP)
 
Zuzana Fialová sa opäť blysla svojimi vyjadreniami. Tentokrát dourážala moderátorku Adelu Vinczeovú. Svoju kritiku zverejnila na sociálnej sieti Facebook. Avšak po krátkom čase svoj status stiahla. Známa moderátorka na vyjadrenia Fialovej reagovala tak, ako to vie iba ona

Na kombosnímke zľava Adela inczeová a Zuzana Fialová

Herečka podľa všetkého reagovala na rozhovor moderátorky pre portál dalito.sk. Vinczeová v ňom okrem iného uviedla: „Sú medzi nami rozhnevaní angažovaní umelci. Stáva sa, že sú rôznymi mienkotvornými novinármi vyzdvihovaní. Angažovanosť je teraz fajn vtedy, ak sa prezentujete s takými vyhranenými názormi, aké zastupujú niektoré médiá.“
„Ja sa angažujem v tom, že upozorňujem na nástrahy hystérie, polarizácie a nenávisti medzi týmito pólmi. No takáto angažovanosť sa nenosí. A pre vyhranených je nezrozumiteľná, preto aj ľahko dezinterpretovateľná,“ dodala.
Moderátorka počas rozhovoru s odstupom času opätovne reagovala aj na kritiku, ktorú zverejnili niektoré médiá po relácii Slnko v sieti, ktorú Vinczeová moderovala (viac v článku). „Čo sa týka Slnka v sieti, doteraz vlastne neviem, v čom bol problém. Tvorcovia aj samotní zadávatelia boli s celým večerom veľmi spokojní. Dokonca aj niekoľkí ocenení mi písali, že ich mrzeli čudné články v novinách. Opäť sa stalo to, že sa komentovalo niečo, čo máloktorý komentujúci reálne videl,“ vysvetlila.
Na uvedený rozhovor cítila potrebu reagovať herečka Fialová, ktorá na sociálnej sieti opäť svojsky uviedla: „Včera pred spaním som čítala dáky rozhovor s Adelou B., kde opäť uráža umelcov, ktorí sa angažujú v spoločenskom živote. Dáko to nazvala ‘módny trend’ a občiansku spoločnosť dáko ‘hystéria’. Neviem to nájsť. Neviete mi to niekto postnúť? Je to obalené ezožvástami o osobnostnom rozvoji a s fotkami so psom. Fakt by som to potrebovala nájsť.“
 
Fialová dourážala aj kňaza Kuffu
Zo strany Fialovej nejde o prvé urážajúce vyjadrenie. Pred časom dourážala kňaza Mariana Kuffu, ktorý poskytuje pomocnú ruku ľuďom v ich ťažkom osude a bráni život bezbranných nenarodených detí (viac v článku).
„Kuffa, to je môj favorit. To je pán. To ma bere,“ uviedla s posmechom herečka Zuzana Fialová v relácii televízie JOJ Sedem.

Pri otázke moderátorky Eleny Vacvalovej, kto je Kuffa, herečka odpovedala s ráznosťou: „Toto meno si zapamätaj! Niektorí ľudia sa snažia presunúť z Bratislavy do Košíc, on nás presúva odtiaľto do stredoveku za stotinu. Normálne blázon. Kuffa.“
 
Vinczeová reagovala pre ňu typickým spôsobom
Na status Fialovej reagovala známa moderátorka pre ňu typickým spôsobom. Dostal sa ku mne. Zuzka ho písala predtým, než rozhovor čítala, takže to beriem ako unáhlenú reakciu. To sa stáva každému. Keď si rozhovor prečítala, určite pochopila, že nikoho neurážam a preto asi aj status napokon stiahla. Aj z takýchto dôvodov som rada, že nemám Facebook, lebo človek občas podľahne pocitu, že musí niečo okamžite ventilovať, nejakú emóciu, a je možné, že by sa to stalo aj mne. Všetko je v poriadku,“ uviedla pre portál Pluska.sk diplomaticky Vinczeová.
 
Príspevok Fialová po Kuffovi dourážala Vinczeovú, tá jej odpovedala pre ňu typickým spôsobom zobrazený najskôr Hlavné správy.