Bratislava 4. júla 2019  (HSP/Foto:Facebook)

Kontroverzný festival Pohoda presadzujúci liberálnu ideológiu každým rokom preráža hlbšie dno. Tentoraz portál Aktuality, ktorý bude mať na Pohode vlastný stan, pozval ako svojich hostí nenávistníkov zo Zomri, ktorí na dennej báze dehonestujú a vulgárne urážajú oponentov

Na snímke pozvánka na Pohodu

Všetci si ešte pamätáme ako počas najväčšej migračnej krízy , keď sa do Európy hrnuli milióny moslimských migrantov , bol na Pohode provokatívne postavený islamský minaret, ktorý zrejme demonštroval známe heslo slniečkárov “Refugees Welcome.”

Mnohí si mysleli, že väčšie dno sa už nedá preraziť. Mýlili sa. Na jednom z ďalších ročníkov Pohody vystúpili známe provokatérky a výtržníčky z antiruskej skupiny Pussy Riots, ktoré sa preslávili strkaním si mrazeného kurčaťa do vagíny či sexuálnymi orgiami v múzeu, pričom jedna z aktérok bola v požehnanom stave.

Ďalšie dno bolo prerazené, keď jeden z pofidérnych raperov vyzval tam prítomných divákov, aby hromadne ukázali prostredník poslancovi Ľubošovi Blahovi za jeho kritiku liberalizmu. Zmanipulovaná liberálna mládež, samozrejme, na povel poslúchla.

Najnovšie festival Pohoda prerazí ešte väčšie dno. Portál Aktuality.sk, ktorý bude mať na Pohode vlastný stan, si totiž pozval ako hostí do diskusie adminov z nenávistnej stránky Zomri.

Diskusia s nenávistníkmi s vrecami na hlavách sa uskutoční v piatok 12. júla, v čase 17:00 – 18:00 hod.

Moderovať bude Peter Bárdy a okrem adminov Zomri vystúpi aj Marian Jaslovský zo stránky Prečo ľuďom hrabe ?

Všetko zlé je ale na niečo dobré. Možno sa z účastníkov na festivale Pohoda nájde nejaký odvážlivec, ktorý stiahne adminom Zomri vrecia z hláv a natočí video, respektíve spraví foto, aby sa verejnosť dozvedela , kto šíri nenávisť a neustále vulgárne uráža pronárodne a konzervatívne cítiacich ľudí.

Samuel Gdovin

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj