Fed Cup: Oranjes medzi elitou-ohlasy holandských médií na triumf nad Slovenskom

Amsterdam/Bratislava 24. apríla 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)

Ohlasy holandských médií na triumf 3:2 nad Slovenskom v baráži o účasť vo svetovej skupine tenisového Pohára federácie v Bratislave:

Na snímke radosť holandského fedcupového tímu, chrbtom Kiki Bertensová, Richel Hogenkampová, ktorá zvíťazila nad Slovenkou Kristínou Kučovou a kapitán Paul Haarhuis po štvrtej dvojhre baráže o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie Slovensko – Holandsko

De Telegraaf: “Oranjes zostávajú medzi fedcupovou elitou. Kiki Bertensová poslala holandský tím do vedenia a Richel Hogenkampová spečatila triumf nad Slovenskom.”

Algemeen Dagblad: “Holandsko sa udržalo vo svetovej skupine Pohára federácie. Rozhodujúci tretí bod získala Richel Hogenkampová, Kiki Bertensová v singloch nestratila ani set.”

Nieuws.nl: “Richel Hogenkampová sa rehabilitovala za katastrofálny výkon z úvodnej dvojhry proti Jane Čepelovej. Paulovi Haarhuisovi sa odvďačila za dôveru ziskom rozhodujúceho bodu.”

NU: “Holanďanky sa po zlom úvode otriasli, o svojom triumfe v Bratislave rozhodli už po dvojhrách. Bertensová s Hogenkmpovou potvrdili, že sú vo Fed Cupe spoľahlivými inštanciami.”

Knltb.nl: “Vlaňajšie semifinalistky sa aj v roku 2018 predstavia vo svetovej skupine Pohára federácie. Bertensová s Hogenkampovou zabrali v nedeľu naplno a získali dva body.”

Hlavné Správy

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.