Queensland 8. marca 2018 (HSP/sputnik/Foto: screenshot YouTube)

Obrovské vajce veľkosti dlane dospelého muža váži 176 gramov, čo trikrát prevyšuje váhu štandardného slepačieho vajca
Nezvyčajné vajce

Tento “úlovok” objavil austrálsky farmár Scott Stockman. Ale keď muž vajíčko rozbil, bol veľmi prekvapený. Majiteľ spoločnosti Stockman ‘s Eggs povedal, že za celý život nevidel nič podobné.
Na farme je viac ako 3 000 sliepok, preto nie je možné nájsť sliepku, ktorá zniesla toto vajce. Vajcia tiež zbiera špeciálny prístroj.
Majitelia farmy si spomenuli, že raz ich sliepky zniesli vajce, ktoré vážilo 140 gramov, ale nebolo natoľko veľké ako toto.

Ale najväčšie prekvapenie spôsobilo to, čo bolo vnútri. Tam farmár našiel ešte jedno vajce. “To je prírodný zázrak, nečakali sme, že uvidíme niečo podobné, mysleli sme, že tam budú štyri žĺtky,” povedal šokovaný Scott.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.