Bratislava 15. júla 2019 (HSP/Foto:Screenshot Twitter)

Fanúšikovia sú na cyklistickej Tour de France každoročne až šialení, najmä v najdôležitejších horských etapách. K významným dňom na Tour patrí každoročne aj 14. júl, kedy je vo Francúzsku štátny sviatok a cesty na trase sú lemované ešte početnejšími davmi. Počas včerajšej 9. etapy pretekov zaujala skupinka fanúšikov, ktorí sa pred pelotónom predvádzali s holým pozadím

Záber z videa

Jeden z nich si z etapy odniesol netradičný nehmotný suvenír, keď ho jeden z členov pelotónu nečakane pleskol po zadku. Muž sa následne pochválil videom na sociálnych sieťach, ktoré sa neskôr stalo hitom.

Známy taliansky cyklista Sonny Colbrelli, ktorý patrí k šprintérskym súperom Petra Sagana, na situáciu, keď pelotónu v jazde zavadzali muži, ktorí kričali a ukazovali holé pozadie zareagoval tak, že jedného z nich poriadne buchol po nahej časti tela.

Fanúšika situácia potešila. Na sociálnej sieti publikoval fotografiu červenej značky cyklistovej ruky na svojom pozadí.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj