Experiment ukázal pokrytectvo “slniečkárov”: Najprv tvrdili, že by k sebe zobrali imigrantov, keď však prišlo k činom, rýchlo “zdupkali”

Experiment ukázal pokrytectvo “slniečkárov”: Najprv tvrdili, že by k sebe zobrali imigrantov, keď však prišlo k činom, rýchlo “zdupkali”

Paríž 20. januára 2018 (HSP/Foto:screenshot You Tube)

Francúzski novinári uskutočnili zaujímavý sociálny experiment. V Paríži sa pýtali ľudí či podporujú prijímanie imigrantov, a či by k sebe domov nejakých zobrali. Väčšina ľudí odpovedala kladne. Keď však prišlo k činom, imigranta odmietli prijať.
Na snímke novinár počas ankety

Väčšina “slniečkárov” a rôznych “vítačov” majú len silné slová o tzv. humanizme a prijímaní imigrantov, keď však príde k činom rýchlo “zdupkajú.” Ukázal to sociálny experiment v uliciach francúzskej metropoly.
Novinári sa pýtali okoloidúcich ľudí či podporujú prijímanie imigrantov, a či by boli ochotní ich prichýliť aj vo svojom dome. Parížania potvrdili svoju povesť “slniečkárov” a drvivá väčšina opýtaných odpovedala kladne.
Keď však prišlo ma “lámanie chleba” otočili o 180 stupňov. Na scénu totiž nastúpil herec prezlečený za imigranta. Novinár sa následne opýtal týchto pseudohumanistov či prichýlia pod svoju strechu tohto imigranta. Všetci to však odmietli a začali sa vyhovárať, prečo to nie je možné.
Video si môžete pozrieť tu :

Samuel Gdovin

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)