Bratislava 27. marca 2019 (HSP/Sputnik/Foto: Screenshot YouTube)
 
České sa dnes naďalej venujú tragickej udalosti, ktorá je spojená so smrťou celebrity českej populárnej scény Daniela Nekonečného

Na snímke Dan Nekonečný

Uvádza sa, že zrejme jedným z mála ľudí, ktorí o Danovi vedeli, aký skutočne bol, je jeho expriateľka Zuzana Kardová, ktorá s ním prežila 19 rokov. Pred piatimi rokmi sa však rozišli.
“Viete, to už nešlo ďalej, asi by som sa zbláznila. Dan žil naplno a nič nerešpektoval. Musela som pred piatimi rokmi od neho odísť, aj keď Dan vždy hovoril, že to spolu doklepeme do smrti. Nedoklepali,” zverila sa Kardová portálu Blesk.
Podľa jej slov spevák roky trpel epileptickými záchvatmi.
“Bohužiaľ sa neliečil liekmy, čo mal predpísané od lekára. Išiel si svoje. Myslím, že za jeho smrťou bude veľa alkoholu,” prezradila detaily bývalá priateľka Nekonečného.
Treba poznamenať, že nikto nevedel, ako spevák zomrel. Polícia si je istá, že k násilnej smrti nedošlo.
“Kriminalisti na mieste nezistili známky cudzieho zavinenia, presnú príčinu úmrtia určí až súdna pitva,” informovala policajná hovorkyňa Andrea Zoulová.
Showman, spevák a tanečník, ktorý bol posadnutý brazílskymi tanečnicami, zomrel v utorok vo veku 52 rokov. Telo českého speváka v jeho dome našli zdravotníci.
 
Príspevok Expartnerka Nekonečného prehovorila o zdravotných problémoch speváka, ktoré ho pravdepodobne stáli život zobrazený najskôr Hlavné správy.