Erik Tomáš dal Matovičovi vianočný darček: Biografiu nacistického ministra propagandy Goebbelsa

Bratislava 15. december 2017 (HSP/Foto:TASR/Andrej Galica)
 
Erik Tomáš, „Ficov minister propagandy“, daroval šéfovi strany OĽANO Igorovi Matovičovi darček, ktorý mu má pomôcť naučiť sa správať 

Na snímke poslanec Erik Tomáš (Smer-SD)

„Pamätáte sa, ako Igor Matovič prirovnal nové pravidlá rokovacieho poriadku k praktikám v koncentračných táboroch? Vyvolal vtedy veľkú nevôľu židovskej obce na Slovensku a dokonca sa ani nedokázal poriadne ospravedlniť,“ začal video na svojom profile Erik Tomáš. „Čo je horšie v týchto fašistických prirovnaniach pokračuje naďalej. Napríklad mňa neváhal prirovnať k nacistickému ministrovi propagandy Goebbelsovi,“ sťažuje sa Tomáš.
„A to len preto, lebo už roky som zodpovedný za politický marketing a komunikáciu vlády, ako aj strany SMER – Sociálna demokracia,“ vysvetľuje šéf smeráckeho marketingu a dodáva, že keď to urobil po prvýkrát, vyvolal veľkú nevôľu kolegov v parlamente.
„Igora Matoviča neodradili ani upozornenia vedenia parlamentu, ba ani to, keď mu minister Drucker priamo v rozprave pripomenul, že mu nacisti vyvraždili polovicu rodiny. A preto to skúsim ja a ešte raz,“ tvrdí Tomáš na videu. Matovičovi pod stromček venuje biografiu Josepha Goebbelsa, „aj keď je malá šanca, že keď si ju prečíta, pochopí, čo svojimi neuváženými výrokmi spôsobuje“.
„Nepredpokladám, že by Igor Matovič reagoval civilizovane, ale skúste sa zamyslieť nad touto informáciou,“ pokračuje Tomáš. „Zatiaľ, čo preferencie kotlebovcov počas posledných mesiacov klesli o 4 percentá, preferencie OĽANA o 4 percentá stúpli. Na záver sa pýtam všetkých, aj tých, ktorí nemáte radi SMER – Sociálnu demokraciu: naozaj chcete, aby sa takýto človek, ktorý sa nevie slušne správať, ktorý mal v minulosti problémy so zákonmi a ktorý používa takúto extrémistickú rétoriku, naozaj stal členom vlády, alebo nebodaj premiérom?“ Zakončil video na Facebooku Tomáš.
Ako napísal v príspevku k videu, týmto krokom chcel poukázať na to, že aj politický súboj má mať svoje hranice.

 
Príspevok Erik Tomáš dal Matovičovi vianočný darček: Biografiu nacistického ministra propagandy Goebbelsa zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)