Bratislava 6. mája 2019 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)

Poslanec Národnej rady Erik Tomáš (Smer-SD) na sociálnej sieti reagoval na vystúpenie šéfa strany Spolu Miroslava Beblavého vo víkendovej diskusnej relácii TV Markíza Na telo. Podľa Tomáša súčasná opozícia po Kiskovi, Trubanovi, Sulíkovi prichádza s ďalším potenciálnym predsedom vlády po budúcoročných voľbách…

Na snímke poslanec NR SR Erik Tomáš (Smer-SD)

“V relácii TV Markíza to už Miroslav Beblavý nevydržal a verejne odkryl svoje dlhodobo skrývané ambície. “Chcem byť lídrom kandidátky koalície strán PS/Spolu!”, sebavedomo vyhlásil poslanec Beblavý. Keďže táto koalícia je preferenčne najsilnejším opozičným zoskupením logicky musel čeliť otázke, či chce byť aj premiérom. Odpovedi sa vyhol, teda nevylúčil, že chce. Takže toto má byť tá “zmena” pre Slovensko? Je pán Beblavý tá nová žiadaná tvár?”

Poslanec Beblavý, ktorý kandidoval za hnutie Sieť podľa Tomáša rozhodne nie je žiadanou zmenou.” Beblavý bol ako mladý káder odchovaný ešte na hrudi Mikuláša Dzurindu. Odvtedy už vystriedal tri politické strany. Štyri roky pôsobil ako štátny tajomník na ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny a pre ľudí neurobil nič.”

“A aby bola situácia ešte bizardnejšia tak si pripomeňme, že ambíciu stať sa premiérom nevylúčil ani Beblavého súputník z dvojkoalície, predseda Progresívneho Slovenska Michal Truban. A Andrej Kiska sa rovno k tejto funkcii prihlásil. Takže už tu máme “Troch kráľov”, ktorí majú premiérske chúťky. Pritom ešte ani nepoznáme výsledky volieb. A toto má byť podľa Beblavého vraj “vláda poslednej šance”. Nuž v takom prípade Boh ochraňuj Slovensko…” Napísal v reakcii Erik Tomáš zo Smeru-SD.

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj