Bratislava 1. mája 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP/Invision-Vianney Le Caer)

Anglický spevák Ed Sheeran a japonská rocková kapela One Ok Rock pracovali spoločne v nahrávacom štúdiu. Líder tokijskej skupiny o tom informoval na službe Instagram. „Pracovali sme v štúdiu v Edom Sheeranom. V Thajsku. Bolo to úžasné. Je to veľký talent,“ napísal Taka a pripojil aj spoločnú fotografiu zo štúdia

Na snímke spevák Ed Sheeran

Dvadsaťosemročný muzikant si zavolal formáciu ako hosťa na svoje súčasné turné po Ázii. Kapela, ktorá vo februári vydala svoj deviaty album Eye of the Storm, sa zase chystá do Európy, kde vystúpi napríklad aj 15. mája vo Varšave, 17. mája vo Viedni, 19. mája v Budapešti alebo o deň neskôr v Prahe.

Edward Christopher Sheeran debutoval v roku 2011 albumom +, po ktorom nasledovali štúdiovky x (2014) a ÷ (2017). So všetkými tromi nahrávkami dobyl UK Chart, pričom s druhou a treťou sa dostal na vrchol aj v americkom rebríčku Billboard 200. Na konte má štyri ceny Grammy, päť BRIT Awards a tiež štyri Ivor Novello Awards.

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Zdroj